تبلیغات

اجراهای نوروزی گروه‌های دنگ‌شو، چارتار و پالت

همزمان با برپایی ویژه‌برنامه "نوروزگار" در برج میلاد، جشنواره کنسرت‌های نوروزی پایتخت نیز در برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، در این برنامه قرار است مازیار فلاحی و گروه‌های دنگ‌شو، چارتار و پالت اجراهایی را ویژه نوروز 95 در یادمان ملی ایرانیان داشته باشند.

این اولین‌بار است که همزمان با آغاز نوروز، جشنواره کنسرت‌های نوروزی برای مسافران و شهروندان در یادمان ملی ایرانیان برگزار می‌شود. علاقه‌مندان به کنسرت‌های پاپ و تلفیقی می‌توانند از چهارم تا نهم فروردین 95 با تهیه بلیت، به تماشای این کنسرت‌ها بنشینند.

کنسرت چارتار 4 فروردین ماه ساعت 22، کنسرت گروه پالت 5 فروردین ساعت 22، اجرای مازیار فلاحی 8 فروردین و کنسرت دنگ‌شو 9فروردین ماه در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می توانند با مراجعه به سایت ایران کنسرت، بلیت کنسرت گروه‌های مورد علاقه خود را تهیه کنند.

به گزارش ایسنا، یکی دیگر از برنامه‌های برج میلاد تهران همزمان با اجرای کنسرت‌های نوروزی، حمایت از کودکان کار است.

در این طرح، کودکان نوازنده در سطح شهر تهران شناسایی، ارزیابی و پایش شده‌اند و گروهی با عنوان "کوچه‌نوازان شهر" تشکیل شده که قرار است در نوروز، پیش از اجرای هر کنسرت‌ها، این گروه برای مردم قطعاتی را بنوازد.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.