تبلیغات

پرداخت حقوق بازنشستگان کشوری تا دو، سه روز آینده

حقوق بازنشستگان کشوری، ظرف دو تا سه روز آینده پرداخت می شود.

به گزارش ایسنا، محمود اسلامیان، مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به تأمین حقوق بازنشستگان کشوری از محل کسورات شاغلین، سود حاصل از سرمایه گذاری ها و کمک های دولت اظهار داشت: علت تأخیر در پرداخت حقوق اسفندماه، نبود بودجه مورد نیاز از سوی دولت بوده که با دستور رییس جمهور اعتبار بخش دولت تأمین شده است که به زودی به حساب بازنشستگان ارجمند واریز می شود.

اسلامیان اعتبار مورد نیاز حقوق اسفند ماه بازنشستگان را ۱۸۲۰ میلیارد تومان اعلام کرد که ۸۲۰ میلیارد تومان آن از سوی صندوق بازنشستگی پیش از این تأمین شده است و با تأمین باقیمانده آن از سوی خزانه دولت که برابر با ۱۰۰۰میلیارد تومان است، اعتبار حقوق اسفند ماه تأمین خواهد شد.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری، ابراز امیدواری کرد هرچه سریع تر مبلغ ۱۰۰۰میلیارد تومانی که دولت وعده داده است از خزانه در اختیار صندوق قرار گیرد.

وی تأکید کرد همه همکاران ستادی واستانی صندوق در آماده باش هستند تا به محض تأمین اعتبار مورد نیاز از سوی دولت مراحل اداری برای واریز حقوق ها با سرعت و سهولت انجام شود.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.