تبلیغات

افتتاح سامانه پیامکی پرداخت صدقه

 به گزارش سرویس اقتصادی "جام نیوز" به نقل از فارس، سامانه صدقه پیامکی کمیته امداد با شماره #8877* در روزهای پایانی اسفند سال برای تمامی مشترکان همراه اول و ایرانسل در روزهای پایانی اسفند 94 راه‌اندازی شد. به نحوی که هموطنان در هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند صدقات خود را با این سامانه پرداخت کنند.


پرداخت صدقه یکی از روش‌های کمیته امداد امام خمینی(ره) برای دریافت کمک‌های مردمی در اسرع وقت و بدون دردسر است.

به گفته خاکسار قهرودی، معاون مشارکتهای مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره)، هم اکنون 7.5 میلیون صندوق صدقات اعم از صندوق‌های صدقات کوچک در (منازل)، بزرگ در (معابر)، متوسط (در فروشگاه‌ها) وجود دارد که درآمد حاصله از صندوق صدقات در سال گذشته 245 میلیارد تومان بوده است.

مصطفی خاسکار قهرودی،معاون مشارکتهای مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به تعداد صندوق‌های صدقات در کشور اظهار داشت، در حال حاضر بالغ بر 7 میلیون و 500 هزار صندوق صدقه در کشور وجود دارد دارد.

وی به صندوق‌های الکترونیکی در استان تهران اشاره کرد و افزود: 200 صندوق الکترونیکی در تهران ایجاد شده است که در آینده بنا داریم تعداد این صندوق‌ها را افزایش دهیم، ضمن اینکه بنا داریم شرایطی را فراهم کنیم که علاوه بر استفاده از کارت‌های شهروندی، خیرین و نیکوکاران بتوانند با کارهای عضو شتاب، کمک‌های خود را به نیازمندان اهدا کنند.

خاکسار قهرودی هزینه ساخت هر صندوق الکترونیکی را 500 هزار تومان دانست و گفت: به زودی تعداد این صندوق‌ها در سایر استان ها از جمله مشهد، شیراز و تبریز توسعه خواهد یافت.

با راه‌اندازی صدقه پیامکی؛ هموطنان می‌تواند با ارسال کدی به شماره #8877* هر روز مبلغی را به عنوان صدقه به نیازمندان اهداء کنند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.