تبلیغات

معرفی فیس لیفت 2017 از تویوتا کرولا

 به گزارش سرویس اقتصادی "جام نیوز"، در جلو و عقب تغییراتی در ظاهر این خودرو ایجاد شده که می توانیم به بازطراحی چراغ ها و جلو پنجره اشاره کنیم و در حقیقت باید گفت که تویوتا برای این مدل از کرولا دست به جراحی سنگینی زده است. 

تویوتا کرولا 2017 در نمای کنار هم تغییراتی را به خود دیده و دستگیره ها به صورت کرومی شده اند و از رینگ هایی جدید در سایز 16 و 17 اینچی استفاده شده است. در عقب همچنین از چراغ های جدید با LED استفاده شده و طرحهای کرومی نمای زیباتری را در این قسمت ساخته است.

کرولا 20 درصد فروش کل تویوتا را تشکیل می دهد

در این خودرو از سیستم های جدیدی از جمله سیستم هشدار تابلوهای جاده، هشدار خروج از خطوط و یا سیستم پیشگیری از تصادف بکار رفته است.

تویوتا کرولا 2017 از تابستان امسال راهی بازارهای جهانی می شود که تعداد آنها به بیش از 150 بازار می رسد. فروش تویوتا کرولا آنچنان خوب است که 20 درصد از فروش کل محصولات تویوتا به دوش این خودرو است./خودرو بانک/110

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.