تبلیغات

خرید جو و ذرت کشاورزان 10 استان در سال 95 به قیمت تضمینی

عباس والوزی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: سیاست جدید وزارت جهاد کشاورزی در سال 94 جمع آوری محصول ذرت و جو کشاورزان در 2 استان با موفقیت و به جای خرید تضمینی انجام شد که در سال 95  این سیاست در استان‌های بیشتری انجام می‌شود.

وی افزود: در سال گذشته ذرت خوزستان و جو کرمانشاه به این صورت و با کمک بورس کالا از کشاورزان خریداری شد که در سال جاری حد اقل در 10  استانی که تولید عمده ذرت و جو دارند، خرید این محصولات به صورت قیمت تضمینی انجام می‌شود.

معاون شرکت پشتیبانی امور دام ادامه داد: خریداری جو و ذرت در بورس به صورت قیمت تضمیمنی باعث شده که کشاورزان در زمان بسیار کوتاه‌تری به بخش عمده ای از پول خود برسند.

وی تصریح کرد: ما به التفاوت نرخ جو و گندم خریداری شده از کشاورزان در بورس (براساس قیمت تضمینی) توسط دولت به کشاورزان پرداخت می‌شود.

انتهای پیام//

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.