تبلیغات

حضور جردن باروز در انتخابی تیم ملی کشتی آمریکا

حضور جردن باروز در انتخابی تیم ملی کشتی آمریکاE1-DG FG'ÌÌ 1B'(*G'Ì 'F*.'(Ì *ÌE G'Ì ©4*Ì "E1Ì©' (1'Ì -6H1 /1 'DE~Ì© 2016 (12ÌD GA*G "ÌF/G (1¯2'1 EÌ 4H/.

مرحله نهایی رقابتهای انتخابی تیم های کشتی آمریکا برای حضور در المپیک 2016 برزیل هفته آینده برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، بر اساس برنامه فدراسیون کشتی آمریکا مراحل مقدماتی مسابقات انتخابی با حضور کشتی گیران واجد شرایط در رقابت هایی مانند مسابقات بین المللی بیل فارل، رقابت های دیو شولتز، مسابقات قهرمانی پان آمریکن و چند رقابت دیگر برگزار شد و در نهایت کشتی گیران برتر به مرحله نهایی راه یافتند.

این کشتی گیران به همراه کشتی گیران مدال آور آمریکایی که از مسابقات فوق معاف بودند در مسابقه مرحله نهایی که روزهای 21 و 22 فروردین ماه سال 95 در شهر آیووا سیتی برگزار می شود، شرکت می کنند و نفرات برتر راهی رقابت های المپیک 2016 خواهند شد.

همچنین با توجه به اعلام فدراسیون کشتی آمریکا جردن باروز، کایل اسنایدر و اندی بسیک سه کشتی گیر مدال آور آمریکا در مسابقات جهانی، با فرد برتر مسابقات انتخابی، رقابت 2 از 3 را برگزار می کنند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.