تبلیغات

اعلام شهریه مدارس غیردولتی تا پایان فروردین ماه

مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش خبر داد

اعلام شهریه مدارس غیردولتی تا پایان فروردین ماه

» سرویس: اجتماعي - آموزش و پرورش

مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: استان‌هایی که برای پذیرش دانش‌آموزان در مدارس غیردولتی پیش ثبت نام انجام می‌دهند باید شهریه‌ها را تا پایان فروردین ماه اعلام کنند.

مجتبی زینی‌وند در گفت‌وگو با خبرنگار «آموزش و پرورش» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: تا کنون 15 استان کشور از جمله تهران که برای ثبت نام دانش آموزان در مدارس غیردولتی معمولا پیش ثبت نام انجام می‌دهند شهریه‌های خود را اعلام و در معرض دید خانواده‌ها قرار داده‌اند.

وی افزود: استان‌هایی باقی مانده‌اند که موظف هستند تا پایان فروردین ماه شهریه‌هایشان را اعلام کنند.

مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش درباره نحوه نظارت بر روند انجام پیش ثبت نام‌ها در مدارس غیردولتی اظهار کرد: تیم‌های نظارتی ما به صورت منظم و دوره‌ای از مدارس بازدید به عمل می‌آورند و تا کنون تخلفی در این خصوص در استان‌ها بویژه در تهران گزارش نشده است.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.