تبلیغات

سیاست‌های جدید یگان حفاظت میراث فرهنگی اعلام شد

سیاست‌های آتی یگان در بهره برداری از ظرفیت‌های برون سازمانی در امر حفاظت بهینه از مواریث تاریخی ، فرهنگی سراسر کشور

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سردار رحمت الهی - فرمانده یگان حفاظت سازمان میراث فرهنگی اظهار داشت: تعدد و تنوع آثار تاریخی، فرهنگی میهن عزیزمان ایران در خور عزمی ملی است در جهت صیانت و حفاظت از هویت باستانی این مرز و بوم ، که این مهم علاوه بر استفاده از ظرفیت‌های رسمی و سازمانی، نیازمند بکارگیری سایر امکانات و استعدادهای برون سازمانی و قابل بهره برداری است.

فرمانده یگان حفاظت سازمان میراث فرهنگی ادامه داد: در این راستا سمن‌ها و تشکلهای مردم نهاد در سراسر کشور می‌توانند نقش بسزایی در کمک و یاری رساندن به امر حفاظت مردمی از آثار و ابنیه تاریخی ایفا کنند.

رحمت الهی خاطرنشان کرد: این یگان با پیگیری‌های مجدانه از مبادی ذیربط در سال جدید ایجاد تعامل و بهره گیری از توان حداکثری تشکل‌های مردم نهاد را در راستای حصول اهداف سازمانی در دستور کار آتی خود قرار داده است.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.