تبلیغات

محاکمه دو مجری شبکه رادیویی «B.B.C» به اتهام تجاوز جنسی

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ مجریان شبکه رادویی بی‌بی‌سی در اتهامی تاریخی به اتهام تجاوز به کودکان محاکمه می‌شوند.

به گزارش روزنامه ایندیپندنت، «تونی وادزورث»(Tony Wadsworth) و «جولی وادزورث»(Julie Wadsworth) دو مجری شبکه رادیویی «بی‌بی‌سی»(BBC)، به جرم تجاوز جنسی به کودکان متهم شده‌اند.

این زوج متجاوز در ماه می برای محاکمه در دادگاه بدوی حاضر خواهند شد.

طبق گفته‌های روسای بنگاه خبرپراکنی بی‌بی‌سی، این زن و شوهر در رادیو بی‌بی‌سی «غرب میدلندز» (West Midlands) و رادیو بی‌بی‌سی «لستر»(Leicester) در بیرمنگام برنامه اجرا می‌کردند.

به گفته پلیس شهر «وارویکشر»(Warwickshire) که در ناحیه میدلند غربی قرار دارد، «تونی وادزورث»، 68 ساله به 5 فقره تحریک جنسی یک پسر زیر 16 سال و یک مورد جرم اخلاقی  و «جولی وادزورث»، 58 ساله به 7 مورد تحریک یک پسر زیر 16 سال و یک مورد جرم اخلاقی متهم شده‌اند.

همچنین هر دوی آنها به ارتکاب تعدادی عمل منافی عفت عمومی مواجهند.

به گفته پلیس این اتهامات با 4 کودک در سنین بین 11 و 15 و بین سالهای 1996 و 1999 مرتبط هستند.

یکی از سخنگویان «بی‌بی‌سی» در این رابطه گفت: "اتهامات وارد شده به این دو به هیچ عنوان به موقعیت و شرایط آنها در این شبکه مربوط نمی‌شود".

وی افزود: "این یک فرآیند جنایی در حال انجام است و ما نمی‌توانیم بیشتر از این اظهارنظر کنیم".

طبق این گزارش هر دو مجری در حال حاضر از کار برکنار شده‌اند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.