تبلیغات

مرد 17 ميلياردي پرسپولیس بازداشت شد

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، در حالي‌كه خيلي‌ها تصور مي‌كردند كه اين شخص عباس انصاري‌فرد، ‌مديرعامل سابق باشگاه پرسپوليس است، بررسي‌هاي ما به جايي رسيد كه به نام شخص ديگري رسيديم. آن‌طور كه در اين مورد باخبر شديم منظور از مسوول سابق پرسپوليس فردي به نام ميم - الف بوده است. بررسي‌هاي ما در اين مورد نشان داد كه وي به دليل درخواست و شكايت عباس انصاري‌فرد جهت پاره‌اي از توضيحات احضار شده است.

اين فرد كه در زمان مديريت عباس انصاري‌فرد در پرسپوليس به عنوان معاون او فعاليت مي‌كرد در آن زمان از سوي مديريت باشگاه ماموريت يافت تا شركتي را به عنوان زيرمجموعه باشگاه پرسپوليس در دوبي راه‌اندازي كند تا از اين طريق پرسپوليس صاحب مدرسه فوتبال شود و حتي بتواند به درآمدزايي بپردازد. با توجه به تغيير و تحولاتي كه در باشگاه پرسپوليس به وجود آمد، رفت‌وآمدهايي زيادي صورت گرفت و همين موضوع باعث شد تا وي خودش را به عنوان صاحب آن شركت معرفي كند و در پي آن باشد كه از باشگاه پرسپوليس ضرر و زيان بگيرد.

از يك سو اين فرد به دنبال شكايت از پرسپوليس و احقاق حق بود و از سوي ديگر انصاري‌فرد در مصاحبه با يكي از خبرگزاري‌ها از رفتار عجيب معاونش صحبت كرد و اعلام نمود هيچ بدهي‌اي متوجه باشگاه پرسپوليس نيست.

اين ماجرا تا جايي ادامه پيدا كرد كه انصاري‌فرد مجبور شد به رغم ميل باطني‌اش در مورد رفتارهاي معاون سابقش توضيحاتي را ارايه دهد تا پرسپوليس به عنوان بدهكار ماجرا معرفي نشود. از همين رو و پس از توضيحات انصاري‌فرد ورق برگشت و كار به جايي رسيد كه مسوولان ذي‌ربط از او در مورد ماجراي طلب 17 ميلياردي توضيحات خواستند.

روزنامه گل

450

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.