تبلیغات

یک روز پرهیجان در افتتاحیه سرزمین شگفت انگیز، بوستان نهج البلاغه (اطلاع رسانی تبلیغی)

سرزمین شگفت انگیز، در بوستان نهج البلاغه در نوروز امسال یکی از بهترین مجموعههای تفریحی خانوادگی را برای شما ایجاد کرده است. گذراندن یک عید پر هیجان در این مجموعه تفریحی میتواند برای همه خاطره انگیز باشد و در آغاز سال جدید خاطراتی خوش را ایجاد کند. برای اطلاعات بیشتر دراین زمینه می توانید به وب سایت تخفیفان مراجعه کنید و یا ادامه این مطلب را بخوانید.

وسایل جدید تفریحی سرزمین شگفت انگیز جیغ همه را در می‌آورد، باید امتحان کنید تا ببیندید که این وسایل جدید تفریحی چقدر می‌توانند شما را سرحال بیاورند. پیشنهاد شگفت انگیز استفاده مجموعه‌های مهیج زیر به انتخاب شما شامل:

۱ مجموعه قایق پرش در آب

۲ مجموعه راپل هوایی

۳ مجموعه پیست پرواز در آسمان

۴ مجموعه سافاری پارک وحشت

تمام این وسایل برای اولین بار در ایران نصب و راه اندازی شدهاند و از این رو اگر بخواهید از آنها استفاده کنید در تمام سال آینده موضوع جالبی برای تعریف کردن به دوستانتان دارید.

قایق پرشی

با استفاده از این وسیله شما سوار قایقی میشوید که با جکهای کششی به ارتفاع هدایت می شوید و با سرعت به پایین پرتاب خواهد شد و پس از آن شما خود را بین آسمان و آب می بینید و بعد از آن یک فرود هیجان انگیز به داخل استخر خواهید داشت، البته بدون اینکه خیس شوید. با قایق پرشی حس افتادن از یک آبشار خواهید داشت.

راپل هوایی

شما سوار بر راپل میشوید و از دامنه زیبای بوستان نهج البلاغه عبور میکنید و با همان راپل به نقطه حرک خود باز می گردید. دیدن بوستانی به زیبایی نهجالبلاغه از بالا می تواند زیباترین تصاویر را در ذهن شما بسازد راستی آن بالا گرفتن سلفی های یهویی خودش حکایتی دارد که برای اینستاگرام ما می تواند بسیار جذاب باشد.

پیست پرش در آسمان

تیوپ سواری بر روی پیست پرواز در آسمان دقیقا همانند تیوپ سواری بر روی برف واقعی است. اگر از سرعت و پرشی بسیار بلند ترسی ندارید و یا فکر میکنید از پس آن بر میآیید بشتابید تا شلوغ نشده.

پیست پرش در آسمان با بکارگیری کفپوش های ویژه پلیمری، این فرصت را فراهم می کنند که افراد بتوانند در همه شرایط آب و هوایی، ورزش های زمستانی انجام دهند.

سافاری پارک وحشت

سافاری پارک وحشت اولین تونل پیاده رو وحشت در ایران است که رفتن تا آخرش واقعا دل شیر می‌خواد. نشستن در قطار وحشت و چنگ زدن به در و دیوار واگن و بستن چشم‌ها دیگر اینجا به درد نمی‌خورد اینجا باید خودتان مایه بگذارید و باپای خودتان به استقبال وحشت بروید گاهی از حد وحشت آنچنان می ترسید که قلب خود را زیر دندان خود احساس خواهید کرد. اگه واقعا ادعای شجاعت و نترس بودن دارین، همگام با همه دوستنتان در تونل تاریک و مرموز سافاری پارک وحشت پا بگذارید.

یک گردش نفس گیر و هیجانی با خانواده و دوستان در بوستان نهج البلاغه تجربه کنید.این بار بوستان نهجالبلاغه بامجموعهای بی نظیر از مهیجترین مجموعههای تفریحی روز دنیا دیدنی تر هم شده است و درکنار مناظر بسیار دیدنی اش چاشنی هیجان را هم به همراه خواهد داشت. پیشنهاد شگفت انگیز استفاده مجموعههای مهیج در سرزمین شگفت انگیز بوستان نهج البلاغه را از دست ندهید.

سرزمین شگفت انگیز واقع در بوستان نهج البلاغه بینبزرگراه نیایش،بزرگراه همتو غرببزرگراه یادگار امامقرار دارد. کسانی که دوست دارند از امکانات تفریحی این مجموعه استفاده کنند می توانند به وب سایت تخفیفان مراجعه کرده و تمام امکانات رفاحی را با تخفیف 51% و قیمت تنها 9800 تومان خریداری کنند. همچنین استفاده از امکانات این مجموعه برای عموم خانم ها و آقایان آزاد است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.