تبلیغات

اسامی پذیرفته‌شدکان دوره‌های کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی منتشر شد

فهرست اسامی ۱۳۰ هزار و ۶۰۶ نفر از پذیرفته‌شدگان رشته‌های متمرکز دانشگاه علمی کاربردی منتشر شد.

به گزارش تسنیم، فهرست اسامی 130 هزار و 606 نفر از پذیرفته شدگان در رشته‌های متمرکز و همچنین فهرست اسامی یک هزار 512 نفر از معرفی‌شدگان کد رشته محل‌های نیمه متمرکز در دوره‌های کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی هم‌اکنون از طریق سایت سازمان سنجش منتشر شد.

پذیرفته‌شدگان باید به موارد ذیل توجه داشته باشند:

 پذیرفته‌شدگان در یکی از روزهای شنبه 14 فرودین 95 لغایت دوشنبه 16 فرودین با در دست داشتن مدارک مندرج در اطلاعیه برای ثبت‌نام اقدام کنند.

براساس ضوابط مربوط به گزینش رشته‌های نیمه‌متمرکز برای رشته‌هایی که نیاز به اقداماتی نظیر مصاحبه یا آزمون عملی دارند، لازم است برای شرکت در مراحل مذکور در یکی از روزهای شنبه 14 فرودین لغایت دوشنبه 16 فرودین 95 با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به مرکز آموزشی ذیربط مراجعه کنند.

ضمناً به اطلاع معرفی‌شدگان رشته‌های نیمه‌متمرکز می‌رساند که پس از اعلام نتیجه مراحل مصاحبه یا آزمون عملی این دسته از داوطلبان، گزینش نهایی انجام و فهرست اسامی قبول‌شدگان نهایی متعاقباً منتشر خواهد‌شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.